Формы для тротуарной плитки Старый город двойной 4,5см

ФОП Сторожко 128
Голосов: 79
Цена:
25 грн
Код: 128
Количество:
Доставка:
Самовывоз – Днепр, ул. Ярослава Мудрого 13 Пн-Пт с 9:00 до 16:00
Доставка в Днепре по договорённости
Деливери – по всей Украине
Укрпочта – не большие заказы
Новая почта +допаковка в картон – по всей Украине
САТ – по всей Украине
Оплата:
Наличными, Безналичными, Наложенным
Оплата или предоплата на две доставки, а остальное наложенным
Ничто так не укрепляет веру в клиента, как предоплата
Без оплаты отправок нет

Формы для тротуарной плитки Старый город двойной 4,5см 

Тротуарна плитка є популярним вибором для створення доріжок, патіо та інших відкритих житлових приміщень. Коли справа доходить до старого міста, високоякісні форми для тротуарної плитки необхідні для збереження історичного шарму району, забезпечуючи міцність і довговічність.

«Тротуарна плитка - Старе Місто» - вид високоякісної тротуарної плитки, яка виготовляється з форм для тротуарної плитки, спеціально призначених для створення даного дизайну. Тротуарна плитка в стилі Старого міста є популярним вибором для тих, хто шукає старовинний і традиційний вигляд для своїх патіо, доріжок та інших відкритих житлових приміщень.

Форми, які використовуються для створення тротуарної плитки Old City, розроблені для створення певної текстури та форми, що імітує вигляд та відчуття старих вулиць, вимощених бруківкою в історичних центрах міст. Отримана тротуарна плитка має неправильну форму і різну глибину, що створює більш природний і органічний вигляд.

Високоякісні форми, які використовуються для виготовлення тротуарної плитки Old City, забезпечують однорідність готового продукту за розміром і формою. Це важливо для створення гладкої та рівної поверхні, по якій безпечно ходити та матиме естетичний вигляд. Форми для тротуарної плитки старе місто також гарантують, що плити є міцними та здатними протистояти стихіям, включаючи інтенсивний рух людей, екстремальні температури та суворі погодні умови.

Загалом, «Тротуарна плитка – Старе місто» є чудовим вибором для тих, хто шукає високоякісне, довговічне та візуально привабливе рішення для мощення, яке додасть шарму та характеру їхнім відкритим не житловим приміщенням.

Форми для тротуарної плитки Старе Місто подвійний зазвичай беруть у поєднанні з Форми для тротуарної плитки Старе місто одинарне
Розмір: 12х12; 12х6 см
Товщина: 4,5 см
Кількість на 1кв.м: 46 шт.
форми тротуарної плитки старого міста
В наличии
мінімальне замовлення 30 форм
відправка будь-якою транспортною компанією
При замовленні менше ніж 30 форм ціна 35 грн за форму

ОтменитьОставить отзыв
Вам будет интересно